www.dreamsart.pl

 

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH
PROGRAM ERASMUS+ Akcja KA1 Mobilność edukacyjna;
KA102 Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego

TECHNIK INFORMATYK

  1. Szczuchniak Amelia
  2. Chrzanowska Wiktoria
  3. Lehmann Adrian
  4. Bołtruczuk Anna
  5. Grygielewicz Klaudia
  6. Wiśniewski Sławomir
  7. Lindorf – Bąk Olaf
  8. Ulewiński Leszek
  9. Bednarski Gracjan
  10. Juran Paweł
  11. Grytczuk Jan
  12. Szymaniak Rafał
  13. Mieczkowski Radosław
  14. Rąbel Michał
  15. Zielazek Dominik
  16. Polankiewicz Wiktoria
  17. Makiełkowski Fabian
  18. Wystub Weronika
  19. Zawistowski Kacper
  20. Koszyczarek Olgierd
  21. Krupski Daniel
  22. Szczepankowska Wiktoria
  23. Chrulski Adam

LISTA REZERWOWA:

  1. Sawicz Jakub
  2. Pacholski Kacper

TECHNIK LOGISTYK

  1. Szczepaniak Sara
  2. Augustyniak Karolina
  3. Kućko Paulina
  4. Walczak Marta
  5. Barlasz Julia
  6. Smuga Daniel
  7. Żur Albert
  8. Huzarska Anita
  9. Apanasiewicz Julia
  10. Nazarczuk Maciej
  11. Lichowska Martyna
  12. Wachnik Natalia
  13. Juncewicz Hubert
  14. Nagórski Antonio
  15. Jałoszyński Hubert
  16. Rymarkiewicz Dominika
  17. Derda Krystian

LISTA REZERWOWA:

  1. Marchelak Jakub
  2. Kasprowicz Kacper
  3. Szymański Sebastian

TECHNIK MECHANIK OKRĘTOWY

  1. Muszyński Grzegorz
  2. Citlau Daniel
  3. Maliszewski Piotr
  4. Góźdź Adam
  5. Kusiak Daniel
  6. Kostrzębski Karol
  7. Kozłowski Patryk
  8. Chrulski Jan
  9. Wróbel Eryk
  10. Szkut Jakub
  11. Czerwiński Mateusz
  12. Małkiewicz Jakub
  13. Gradowski Piotr
  14. Czajkowska Julia
  15. Trochimczuk Kornel

LISTA REZERWOWA:

  1. Waś Filip
  2. Jastrzębski Jakub
  3. Wojdalski Przemysław
  4. Misztal Jakub
  5. Barszczewski Adrian
  6. Gabrusiewicz Natan
  7. Zięty Oskar
  8. Olejniczak Kacper

TECHNIK NAWIGATOR MORSKI

  1. Rymarkiewicz Patrycja
  2. Rewt Martyna
  3. Wasilewski Maciej
  4. Kośnikowski Paweł
  5. Wesołowski Patryk
  6. Borek Aleksander
  7. Wesołowski Mateusz
  8. Kowalewski Kacper
  9. Zawadzka Wiktoria
  10. Borowska Roksana
  11. Zeliaś Emilia
  12. Polak Wojciech
  13. Wesołowski Sebastian
  14. Argalski Norbert
  15. Kusiak Patryk
  16. Smaga Marcin
  17. Filosek Adrianna
  18. Garbala Anna
  19. Leciejewska Karolina
  20. Gapińska Aneta
  21. Moryson Damian
  22. Mazurkiewicz Mateusz
  23. Augustajtys Łukasz
  24. Gąsecki Szymon
  25. Niemiec Marcelina

LISTA REZERWOWA:

  1. Lewandowski Konrad
  2. Lambrecht Daniel