Moi kochani, przypominam, że w sobotę 28 października 2017 oraz w niedzielę 29 października 20917 odbędzie się druga część rekrutacji, tzw. część ustna, czyli rozmowa w języku angielskim. Będziecie musieli odpowiedzieć na 3 wylosowane przez Was pytania. Udzielajcie jasnych, pełnych, zrozumiałych i zgodnych z tematem pytania odpowiedzi. Dla każdego z Was mamy tylko 10 minut więc postarajcie się zaprezentować jak najlepiej potraficie. Wiem, że dzisiejszy test był dla niektórych z Was trudny, jednak nie poddawajcie się. POWODZENIA!!!

Nie zapomnijcie wziąć ze sobą dokumentu potwierdzającego Waszą tożsamość. Dokument musi zawierać nr PESEL. Spotykamy się w Internacie ZSM. Poniżej listy z wykazem godzin na sobotę i niedzielę:

Egzamin ustny z języka angielskiego – 28.10.2017 (SOBOTA), sala 103 Internat, p. Elżbieta Kowalczyk

Lp.

Imię i nazwisko

klasa

Godzina

1

Barszczewski Adrian

4 Tm

8:00 – 8:10

2

Maliszewski Piotr

4 tm

8:15 – 8:25

3

Citlau Daniel

4 tm

8:30 – 8:40

4

Kostrzębski Karol

4tm

8:45 – 8:55

5

Czerwiński Mateusz

4 tm

9:00 – 9:10

6

Florjan Dawid

2tm

9:15 – 9:25

7

Gabrusiewicz Natan

1 tm

9:30 – 9:40

8

Góźdź Adam

2tm

9:45 – 9:55

PRZERWA

10:00 – 10:15

9

Gradowski Piotr

2tm

10:20 – 10:30

10

Jastrzębski Jakub

2tm

10:35 – 10:45

11

Kacprzak Konrad

4 tm

10:50 – 11:00

12

Kołodziejski Patryk

3 tm

11:05 – 11:15

13

Czajkowska Julia

2tm

11:20 – 11:30

14

Kozłowski Patryk

2tm

11:35 – 11:40

15

Kusiak Daniel

2tm

11:45 – 11:55

PRZERWA

12:00 – 12:15

16

Chrulski Jan

4 tm

12:20 – 12:30

17

Małkiewicz Jakub

2tm

12:35 – 12:45

18

Misztal Jakub

2tm

12:50 – 13:00

19

Muszyński Grzegorz

4 tm

13:05 – 13:15

20

Mróz Igor

3tm

13:20 – 13:30

21

Olejniczak Kacper

3tm

13:35 – 13:45

22

Przybyszewski Mateusz

4 tm

13:50 – 14:00

23

Rejman Mateusz

2tm

14:05 – 14:15

24

Szabiński Mateusz

4 tm

14:20 – 14:30

Egzamin ustny z języka angielskiego – 28.10.2017 (SOBOTA), Świetlica Internat, p. Marzena Olszar

Lp.

Imię i nazwisko

klasa

godzina

1

Argalski Norbert

2 Tn

8:00 – 8:10

2

Wystub Weronika

4 ti

8:15 – 8:25

3

Bednarowski Norbert

4 tn

8:30 – 8:40

4

Borek Aleksander

3 Tn

8:45 – 8:55

5

Wesołowski Mateusz

3 Tn

9:00 – 9;10

6

Dębicki Andrzej

1 tn

9:15 – 9:25

7

Filosek Adrianna

4 tn

9:30 – 9:40

8

Gapińska Aneta

3 Tn

9:45 – 9:55

PRZERWA

10:00 – 10:15

9

Garbala Anna

4 tn

10:20 – 10:30

10

Gąsecki Szymon

3 Tn

10:35 – 10:45

11

Kowalewski Kacper

4 tn

10:50 – 11:00

12

Kowalski Patryk Piotr

1 tn

11:05 – 11:15

13

Kośnikowski Paweł

4 tn

11:20 – 11:30

14

Kusiak Patryk

4 tn

11:35 – 11:45

15

Lambrecht Daniel

1 tn

11:50 – 12:00

PRZERWA

12:05 – 12:20

16

Wesołowski Sebastian

3 Tn

12:25 – 12:35

17

Lewandowski Konrad

1 tn

12:40 – 12:50

18

Smaga Marcin

4 tn

12:55 – 13:05

19

Moryson Damian

4 tn

13:10 – 13:20

20

Niemiec Marcelina

2 Tn

13:25 – 13:35

21

Patulski Jakub

1 tn

13:40 – 13:50

22

Ossowicz Bartosz

1 ti

13:55 – 14:05

23

Rewt Martyna

2 Tn

14:10 – 14:20

24

Rusinowicz Nikola

1 tn

14:25 – 14:35

Egzamin ustny z języka angielskiego – 28.10.2017 (SOBOTA), sala Klub Internat, p. Lilianna Domańska

Lp.

Imię i nazwisko

klasa

godzina

1

Augustyniak Karolina

3 tl

8:00 – 8:10

2

Apanasiewicz Julia

3 tl

8:15 – 8:25

3

Szczepaniak Sara

3 tl

8: 30 – 8: 40

4

Smuga Daniel

3 tl

8:45 – 8:50

5

Huzarska Anita

2 tl

9:00 – 9:10

6

Jałoszyński Hubert

2 tl

9:15 – 9:25

7

Juncewicz Hubert

2 tl

9:30 – 9:40

8

Kasprowicz Kacper

3 tl

9:45 – 9:55

Przerwa

10:00 – 10:15

9

Walczak Marta

4 tl

10:20 – 10:30

10

Lichowska Martyna

2 tl

10:35 – 10:45

11

Marchelak Jakub

2 tl

10:50 – 11:00

12

Nagórski Antonio

2 tl

11:05 – 11:15

13

Nazarczuk Maciej

4 tl

11:20 – 11:30

14

Mazurkiewicz Mateusz

2 tn

11:35 – 11:45

15

Augustajtys Łukasz

1 tn

11:50 – 12:00

PRZERWA

12:05 – 12:20

16

Barlasz Julia

3 tl

12:20 – 12:30

17

Szymański Sebastian

2 tl

12:35 – 12:45

18

Słowicki Jan

1 ti

12:50 – 13:00

19

Kućko Paulina

2 tl

13:05 – 13:15

20

Szkut Jakub

1 tm

13:20 – 13:30

21

Wiśniewski Sławomir

4 ti

13:35 – 13:45

22

Derda Krystian

3 tl

13:50 – 14:00

23

Zinkiewicz Paweł

4 ti

14:05 – 14:15

24

Sawicz Jakub

4TI

14:20 – 14:30

Egzamin ustny z języka angielskiego – 29.10.2017 (NIEDZIELA), Świetlica Internat, p. Marzena Olszar

Lp.

Imię i nazwisko

klasa

godzina

1

Dziewanowska Natalia

2ti

8:00 – 8:10

2

Grudziński Miłosz

1i

8:15 – 8:25

3

Grytczuk Jan

2ti

8:30 – 8:40

4

Juran Paweł

2ti

8:45 – 8:55

5

Kłapacz Paweł

1i

9:00 – 9;10

6

Koszyczarek Olgierd

1i

9:15 – 9:25

7

Krupski Daniel

2ti

9:30 – 9:40

8

Polak Wojciech

3 tn

9:45 – 9:55

PRZERWA

10:00 – 10:15

9

Lindorf-Bąk Olaf

2ti

10:20 – 10:30

10

Makiełkowski Fabian

2ti

10:35 – 10:45

11

Mieczkowski Radosław

2ti

10:50 – 11:00

12

Stańczyszyn Piotr

2ti

11:05 – 11:15

13

Szczepankowska Wiktoria

1i

11:20 – 11:30

14

Szczuchniak Amelia

3ti

11:35 – 11:45

15

Zawistowski Kacper

3ti

11:50 – 12:00

PRZERWA

12:05 – 12:20

16

Zielazek Dominik

3ti

12:25 – 12:35

17

12:40 – 12:50

Egzamin ustny z języka angielskiego – 29.10.2017 (NIEDZIELA), sala Klub Internat, p. Lilianna Domańska

Lp.

Imię i nazwisko

klasa

godzina

1

Żur Albert

3 tl

8:00 – 8:10

2

Śledzikowski Jakub

2tm

8:15 – 8:25

3

Trochimczuk Kornel

2tm

8: 30 – 8: 40

4

Wojdalski Przemysław

1 tm

8:45 – 8:50

5

Borowska Roksana

3 Tn

9:00 – 9:10

6

Leciejewska Karolina

3 Tn

9:15 – 9:25

7

Zeliaś Emilia

3 tn

9:30 – 9:40

8

Grygielewicz Klaudia

4 ti

9:45 – 9:55

Przerwa

10:00 – 10:15

9

Bednarski Gracjan

3ti

10:20 – 10:30

10

Bołtruczuk Anna

2ti

10:35 – 10:45

11

Chrulski Adam

1i

10:50 – 11:00

12

Chrzanowska Wiktoria

1i

11:05 – 11:15

13

Janczewski Kamil

4 ti

11:20 – 11:30

14

Szymaniak Rafał

1i

11:35 – 11:45

15

Wachnik Natalia

3 tl

11:50 – 12:00

PRZERWA

12:05 – 12:20

16

12:20 – 12:30

17

12:35 – 12:45

24

14:20 – 14:30

Egzamin ustny z języka angielskiego – 29.10.2017 (NIEDZIELA), sala 103 Internat, p. Elżbieta Kowalczyk

Lp.

Imię i nazwisko

klasa

Godzina

1

Rymarkiewicz Patrycja

4 tn

8:00 – 8:10

2

Rymarkiewicz Dominika

2 tn

8:15 – 8:25

3

Wasilewski Maciej

4 tn

8:30 – 8:40

4

Wesołowski Patryk

4 tn

8:45 – 8:55

5

Zawadzka Wiktoria

2 Tn

9:00 – 9:10

6

Urbański Dominik

4 tm

Urbański Dominik

7

Szmyt Kacper

4 tm

Szmyt Kacper

8

Ciach Dominik

3tm

9:45 – 9:55

PRZERWA

10:00 – 10:15

9

Waś Filip

3 tm

10:20 – 10:30

10

Wróbel Eryk

3 tm

10:35 – 10:45

11

Zięty Oskar

3 tm

10:50 – 11:00

12

Lehmann Adrian 3ti

11:05 – 11:15

13

Pacholski Kacper 1 ti

11:20 – 11:30

14

Polankiewicz Wiktoria 2ti

11:35 – 11:40

15

Rąbel Michał 3ti

11:45 – 11:55

PRZERWA

12:00 – 12:15

16

Ulewiński Leszek 3ti

12:20 – 12:30

17

12:35 – 12:45

18

12:50 – 13:00