2. października 2017 roku miało miejsce spotkanie bibliotekarek z biblioteki publicznej oraz szkolnej.

Gościłyśmy panie: Teresę Dawid (Filia w Przytorze) i Hanię Paszkowską (Filia na Warszowie).

Celem spotkania było wspólne planowanie zakupów książek dla ZSM oraz wymiana informacji o wydarzeniach promujących czytelnictwo.

Otrzymałyśmy zaproszenie dla uczniów ZSM do wzięcia udziału w konkursie MORSKA SZKOŁA CHARAKTERÓW. Ponadto wspólnie analizowałyśmy wyniki ankiet czytelniczych (uczniowie i rodzice) przeprowadzonych w ZSM. Omówiłyśmy listę zakupów książek stworzoną na podstawie ankiet i uzupełniłyśmy ją o nowe, popularne pozycje. Panie zaproponowały nam nowe formy współpracy międzybibliotecznej, które stopniowo będziemy wdrażały.

Dziękujemy Paniom za konsultacje i zapraszamy na sprawozdanie z następnego spotkania 🙂