hello world!

Przygotowania do wyjazdu

Trwają przygotowania do wyjazdu na praktyki do Portugalii. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w kursie języka angielskiego dla mechaników okrętowych i marynarzy. Przed nami kolejne spotkania: spotkanie kulturowe, które będzie przeprowadzone przez panią Elżbietę Kowalczyk, spotkanie pedagogiczne z panią pedagog Agnieszką Ciekańską-Kieraj. Na tym spotkaniu uczniowie dowiedzą się jak reagować na stres w związku z wyjazdem oraz szkolenie BHP. Szkolenie BHP będzie przeprowadzone przez specjalistę pana Sergiusza Raszewskiego. Na tym spotkaniu uczniowie dowiedzą się o zagrożeniach, jakie mogą spotkać w  miejscach odbywania praktyk i jak się przed nimi uchronić.

Elżbieta Kowalczyk

 

Rekrutacja

Nie zwlekaj! Zdobądź dobry zawód! 
REKRUTACJA

Kontakt

Zespół Szkół Morskich
ul. Sołtana 2
72-602 Świnoujście
tel. (91) 321-62-87
tel. kom. +48 530-701-224
fax.(91) 321-61-00
email: sekretariat@zsm.edu.pl


Internat
tel.kom.+48 531-82-36-19
tel.(91) 321-51-89
email: internat@zsm.edu.pl
internat.zsm.edu.pl
  • FB
  • Twitter
  • YouTube
  • BIP

Partnerzy

Computart.pl