hello world!

Stowarzyszenie Starszych Oficerów Mechaników Morskich z wizytą w ZSM

18 listopada 2016

 

W dniu 16 listopada 2016 roku gościliśmy w szkole przedstawicieli Stowarzyszenia Starszych Oficerów Mechaników Morskich: Wiceprzewodniczącego dr inż Janusza Frydrycha, Przewodniczącego Rady Głównej dr inż. Zbigniewa Łosiewicza, Wiceprzewodniczącego Rady Głównej Jerzego Orzechowskiego. Delegacji Stowarzyszenia towarzyszyła dziennikarka zajmująca się problematyka gospodarki morskiej Elżbieta Kubowska z Działu Społeczno- Ekonomicznego Kuriera Szczecińskiego.

 

Na spotkaniu z dyrekcją szkoły oraz nauczycielami przedmiotów zawodowych mechanicznych uzgodniono formy współpracy Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu z Stowarzyszeniem Starszych Oficerów Mechaników Morskich oraz zapoznano z bazą szkoły dotyczącą kształcenia mechaników okrętowych. Największe zainteresowanie gości wzbudził nowy symulator silników okrętowych oraz stanowiska ćwiczeniowe do chłodnictwa i klimatyzacji, które powstały dzięki wsparciu Zarządy Portów Szczecin i Świnoujście.

 

Z inicjatywy Stowarzyszenia w sali tradycji szkoły powstanie kącik poświęcony byłemu dyrektorowi szkoły i współzałożycielowi Stowarzyszenia Starszych Oficerów Mechaników Morskich śp. dr Stanisławowi Kuszmider.

 

Kontakt

Zespół Szkół Morskich
ul. Sołtana 2
72-602 Świnoujście
tel. (91) 321-62-87
tel. kom. +48 530-701-224
fax.(91) 321-61-00


Internat
tel.kom.+48 531-82-36-19
tel.(91) 321-51-89
internat.zsm.edu.pl
[cn-social-icon]

Partnerzy

Logo Rzeczpospolita Polska70 lat Portu Szczcin-ŚwinoujścieLogo Unia EuropejskaLogo Fundusze EuropejskieLogo Pomorze ZachodnieNarodowy program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
Computart.pl