Zapraszam wszystkich, którzy złożyli formularze rekrutacyjne na test kompetencji językowych. Szczegóły – listy osób, numery sal, godzina są podane w gablocie na parterze obok sali 30. Zaczynamy w środę 25 października 2017 roku o godzinie 14:30 – 3 grupy dwudziestoosobowe, w czwartek 1 grupa dwudziestoosobowa, w piątek dwie grupy dwudziestoosobowe.

Czas trwania egzaminu 90 minut.

W sobotę w internacie 28.10.2017 odbędzie się pierwsza tura egzaminów ustnych. Listy egzaminów ustnych zostaną opublikowane w tym tygodniu

Listy czwartkowe i piątkowe zostaną opublikowane we wtorek – 24.10.2017

Egzamin język angielski – piątek 27.10.2017 godzina 14:30 sala 66 p. Olszar

Lp.

Imię i nazwisko

klasa

1

Barszczewski Adrian

4 Tm

2

Rymarkiewicz Patrycja

4tn

3

Argalaski Norbert

2tn

4

Czajkowska Julia

2tm

5

Mazurkiewicz Mateusz

2tn

6

Florjan Dawid

2tm

7

Góźdź Adam

2tm

8

Gradowski Piotr

2tm

9

Jastrzębski Jakub

2tm

10

Niemiec Marcelina

2tn

11

Maliszewski Piotr

4 tm

12

Małkiewicz Jakub

2tm

13

Misztal Jakub

2tm

14

Rewt Martyna

2tn

15

Rejman Mateusz

2tm

16

Zawadzka Wiktoria

2tn

17

Śledzikowski Jakub

2tm

18

Trochimczuk Kornel

2tm

19

Kozłowski Patryk

2tm

20

Kusiak Daniel

2tm

Egzamin język angielski – piątek 27.10.2017 godzina 14:30 sala 28 p. Kowalczyk

Lp.

Imię i nazwisko

klasa

1

Bednarski Gracjan

2

Bałtroczuk Anna

3

Dziewanowska Natalia

4

Grytczuk Jan

5

Juran Paweł

6

Krupski Daniel

7

Lehmann Adrian

8

Lindorf-Bąk Olaf

9

Makiełkowski Fabian

10

Mieczkowski Radosław

11

Polankiewicz Wiktoria

12

Rąbel Michał

13

Stańczyszyn Piotr

14

Szczepanowska Wiktoria

15

Ulewiński Leszek

16

Zawistowski Kacper

17

Zielazek Dominik

18

Szczuchniak Natalia

19

Ciach Dominik

20

Egzamin język angielski – czwartek 26.10.2017 godzina 14:30 sala 72 p. Kowalczyk

Lp.

Imię i nazwisko

klasa

1

Apanasiewicz Juia

3 tl

2

Augustyniak Karolina

3 tl

3

Barlasz Julia

3 tl

4

Derda Krystian

3 tl

5

Kasprowicz Kacper

3 tl

6

Smuga Daniel

3 tl

7

Szczepaniak Sara

3 tl

8

Żur Albert

3 tl

9

Gabrusiewicz Natan

1 tm

10

Szkut Jakub Adam

1 tm

11

Wojdalski Przemysław

1 tm

12

Borek Aleksander

3 tn

13

Borowska Roksana

3 tn

14

Gapińska Aneta

3 tn

15

Gąsecki Szymon

3 tn

16

Leciejewska Karolina

3 tn

17

Polak Wojciech

3 tn

18

Wesołowski Mateusz

3 tn

19

Wesołowski Sebastian

3 tn

20

Zaliaś Emilia

3 tn

21

Wachnik Natalia

3tl

Egzamin język angielski – środa 25.10.2017 godzina 14:30 sala 72 p. Kowalczyk

Lp.

Imię i nazwisko

klasa

1

Huzarska Anita

2 tl

2

Jałoszyński Hubert

2 tl

3

Juncewicz Hubert

2 tl

4

Kućko Paulina

4 tl

5

Lichowska Martyna

2 tl

6

Marchelak Jakub

2 tl

7

Nagórski Antonio

2 tl

8

Nazarczuk Maciej

4 tl

9

Rymarkiewicz Dominika

2 tl

10

Szymański Sebastian

2 tl

11

Czerwiński Mateusz

4 tm

12

Walczak Marta

2 tl

13

Chrulski Jan

4 tm

14

Citlau Daniel

4 tm

15

Kacprzak Konrad

4 tm

16

Kostrzębski Karol

4 tm

17

Muszyński Grzegorz

4 tm

18

Szabiński Mateusz

4 tm

19

Urbański Dominik

4 tm

20

Szmyt Kacper

4 tm

Egzamin język angielski – środa godzina 14:30 sala 66 p. Domańska

Lp.

Imię i nazwisko

klasa

1

Kołodziejski Patryk

3 tm

2

Mróz Igor

3tm

3

Olejniczak Kacper

3tm

4

Waś Filip

3 tm

5

Chrulski Adam 1i

6

Chrzanowska Wiktoria 1i

7

Grudziński Miłosz 1i

8

Grygielewicz Klaudia 4 ti

9

Janczewski Kamil 4 ti

10

Kłapacz Paweł 1i

11

Koszyczarek Olgierd 1i

12

Sawicz Jakub 4 ti

13

Ossowicz Bartosz 1i

14

Pacholski Kacper 1 ti

15

Szymaniak Rafał 1i

16

Słowicki Jan 1i

17

Wiśniewski Sławomir 4 ti

18

Wystub Weronika 4 ti

19

Zinkiewicz Paweł 4 ti

20

Przybyszewski Mateusz

4 tm

Egzamin język angielski – środa godzina 14:30 sala 61 – p. Olszar

Lp.

Imię i nazwisko

klasa

1

Wróbel Eryk

3m

2

Augustajtys Łukasz

1 tn

3

Bednarowski Norbert

4n

4

Filosek Adrianna

4n

5

Garbala Anna

4n

6

Dębicki Andrzej

1 tn

7

Kowalewski Kacper

4n

8

Kośnikowski Paweł

4n

9

Kusiak Patryk

4n

10

Moryson Damian

4n

11

Rymarkiewicz Patrycja

4n

12

Kowalski Patryk Piotr

1 tn

13

Smaga Marcin

4n

14

Wasilewski Maciej

4n

15

Lambrecht Daniel

1 tn

16

Wesołowski Patryk

4n

17

Lewandowski Konrad

1 tn

18

Patulski Jakub

1n

19

Rusinowicz Nikola

1n

20

Waś Filip

3 tm