W dniu 17 września 2016 o godzinie 12.00 na Nabrzeżu Władysława IV ( przy drewnianym pomoście) odbędą się III Regaty Wioślarskie Regaty Meczowe “Szóstek” ze sternikiem pomiędzy Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I a Zespołem Szkół Morskich im. Eugeniusza Kwiatkowskiego o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście.

W drugiej część regat będą rywalizowały instytucje, zakłady pracy, kluby sportowe naszego miasta.

Zachęcamy wszystkie zakłady pracy, instytucje, kluby sportowe o włączenie się do tej rywalizacji. Zgłoszenia załóg do dnia 12 września 2016 przyjmuje Pan Władysław Sietko -Sierkiewicz pod telefonem 502-133-121.

Impreza zorganizowana w ramach „Projektu współfinansowanego z Funduszu Wspierania Inicjatyw Lokalnych Polskiego LNG S.A.”

Załączamy zdjęcia z lat ubiegłych:
 2015.09.12-12jpg Pan Zbigniew Miroszewski
Pozostałe zdjęcia A. Żurawski