hello world!

Mistrzostwa ZSM w piłce siatkowej

20 grudnia 2022

W czwartkowy poranek 15 grudnia 2022 odbyła się kolejna edycja Szkolnego Turnieju w Piłce Siatkowej. W Świątecznym Turnieju wzięło udział 14 zespołów(klas), w tym czynny udział 104 uczniów oraz uczennic. Hala sportowa ZSM została wypełniona przez sympatyków piłki siatkowej, którzy gorąco dopingowali swoje klasy. Także Grono Pedagogiczne pojawiło się w świątyni sportu. Rywalizacja trwała cały dzień. Zawody stały na najwyższym poziomie, gdzie nie zabrakło pięknych zagrywek, ataków i odbiorów piłki. W trakcie gier emocje sięgały zenitu.
Już od pierwszych meczów fazy pucharowej większość spotkań kończył Tie-break. Cztery najlepsze zespoły wyłonione z fazy pucharowej walczyły o miano najlepszej ekipy Szkoły Morskiej. W fazie grupowej rozegrano sześć spotkań - każdy z każdym - w której jedno ze spotkań można nazwać wielkim finałem. Na boisku rywalizowały zespoły klasy IV TI oraz IV TL. Zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony, porywając najlepszą widownię podczas Mistrzostw do niesamowitego dopingu. W rywalizacji końcowej mistrzostwo zdobyła klasa IV TI, której gorąco gratulujemy. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy w marcu na Wiosenny Turniej Piłki Halowej.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - IV Technik Informatyk
II miejsce - IV Technik Logistyk
III miejsce - III Technik Informatyk
IV miejsce - II Technik Nawigator

KG

GALERIA: https://photos.app.goo.gl/wUq6kvxQZBkjmEQ76

Kontakt

Zespół Szkół Morskich
ul. Sołtana 2
72-602 Świnoujście
tel. (91) 321-62-87
tel. kom. +48 530-701-224
fax.(91) 321-61-00


Internat
tel.kom.+48 531-82-36-19
tel.(91) 321-51-89
internat.zsm.edu.pl
[cn-social-icon]

Partnerzy

Logo Rzeczpospolita PolskaLogo Unia EuropejskaLogo Fundusze EuropejskieLogo Pomorze ZachodnieNarodowy program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
Computart.pl