Polska-morska.pl o naszych uczniach

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem o naszych uczniach, którzy brali udział w rejsie na Darze Młodzieży.

"Praktyka zawodowa realizowana na pokładzie Daru Młodzieży to nie tylko obowiązki, to również wyjątkowa przygoda. Wejście na wanty i reje to niezapomniane przeżycia. Wachta nawigacyjna na mostku kapitańskim, czyli w centralnym punkcie kierowania statkiem, to powód do dumy dla stojącego za sterem i jego Rodziców. Wachta dla przyszłego mechanika okrętowego pełniona w siłowni w dziale mechanicznym, to praktyka w samym sercu statku.  Ostatecznie możliwość poznania wielu ciekawych ludzi, pasjonatów z całej Polski. Przyjaźnie nawiązane z ludźmi na pokładzie trwają latami – taka jest właśnie praca na morzu. W galerii zdjęć pokazujemy ostatnie dni oraz praktyki  realizowane w ubiegłym roku."

Czytaj całość: https://polska-morska.pl/2021/04/22/uczniowie-zespolu-szkol-morskich-ze-swinoujscia-na-darze-mlodziezy/

Fragment artykułu pobrany z portalu polska-morska.pl

[cn-social-icon]

Logo Rzeczpospolita PolskaLogo Pomorze ZachodnieLogo Fundusze EuropejskieLogo Unia Europejska70 lat Portu Szczcin-Świnoujście