hello world!

Polska-morska.pl o naszych uczniach

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem o naszych uczniach, którzy brali udział w rejsie na Darze Młodzieży.

"Praktyka zawodowa realizowana na pokładzie Daru Młodzieży to nie tylko obowiązki, to również wyjątkowa przygoda. Wejście na wanty i reje to niezapomniane przeżycia. Wachta nawigacyjna na mostku kapitańskim, czyli w centralnym punkcie kierowania statkiem, to powód do dumy dla stojącego za sterem i jego Rodziców. Wachta dla przyszłego mechanika okrętowego pełniona w siłowni w dziale mechanicznym, to praktyka w samym sercu statku.  Ostatecznie możliwość poznania wielu ciekawych ludzi, pasjonatów z całej Polski. Przyjaźnie nawiązane z ludźmi na pokładzie trwają latami – taka jest właśnie praca na morzu. W galerii zdjęć pokazujemy ostatnie dni oraz praktyki  realizowane w ubiegłym roku."

Czytaj całość: https://polska-morska.pl/2021/04/22/uczniowie-zespolu-szkol-morskich-ze-swinoujscia-na-darze-mlodziezy/

Fragment artykułu pobrany z portalu polska-morska.pl

Kontakt

Zespół Szkół Morskich
ul. Sołtana 2
72-602 Świnoujście
tel. (91) 321-62-87
tel. kom. +48 530-701-224
fax.(91) 321-61-00


Internat
tel.kom.+48 531-82-36-19
tel.(91) 321-51-89
internat.zsm.edu.pl
[cn-social-icon]

Partnerzy

Logo Rzeczpospolita PolskaLogo Pomorze ZachodnieLogo Fundusze EuropejskieLogo Unia Europejska70 lat Portu Szczcin-Świnoujście
Computart.pl
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status