hello world!

Polska-morska.pl o naszych uczniach

23 kwietnia 2021

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem o naszych uczniach, którzy brali udział w rejsie na Darze Młodzieży.

"Praktyka zawodowa realizowana na pokładzie Daru Młodzieży to nie tylko obowiązki, to również wyjątkowa przygoda. Wejście na wanty i reje to niezapomniane przeżycia. Wachta nawigacyjna na mostku kapitańskim, czyli w centralnym punkcie kierowania statkiem, to powód do dumy dla stojącego za sterem i jego Rodziców. Wachta dla przyszłego mechanika okrętowego pełniona w siłowni w dziale mechanicznym, to praktyka w samym sercu statku.  Ostatecznie możliwość poznania wielu ciekawych ludzi, pasjonatów z całej Polski. Przyjaźnie nawiązane z ludźmi na pokładzie trwają latami – taka jest właśnie praca na morzu. W galerii zdjęć pokazujemy ostatnie dni oraz praktyki  realizowane w ubiegłym roku."

Czytaj całość: https://polska-morska.pl/2021/04/22/uczniowie-zespolu-szkol-morskich-ze-swinoujscia-na-darze-mlodziezy/

Fragment artykułu pobrany z portalu polska-morska.pl

Kontakt

Zespół Szkół Morskich
ul. Sołtana 2
72-602 Świnoujście
tel. (91) 321-62-87
tel. kom. +48 530-701-224
fax.(91) 321-61-00


Internat
tel.kom.+48 531-82-36-19
tel.(91) 321-51-89
internat.zsm.edu.pl
[cn-social-icon]

Partnerzy

Logo Rzeczpospolita Polska70 lat Portu Szczcin-ŚwinoujścieLogo Unia EuropejskaLogo Fundusze EuropejskieLogo Pomorze ZachodnieNarodowy program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
Computart.pl