hello world!

Spotkanie wolontariuszy z cyklu: Młodzi seniorom

We wtorek 02.10.2018 r. wolontariusze z Zespołu Szkół Morskich ponownie wybrali się do Seniorów Domu Dziennego Pobytu na Warszowie. Tym razem część zajęć prowadzona była przez samych wolontariuszy. Temat zajęć to budowanie wzajemnych relacji między młodym i starszym pokoleniem. Wolontariusze bardzo chętnie zaangażowali się w to zadanie. Na początek spotkania przygotowali im poczęstunek i zasiedli w wyznaczonych grupach do wspólnej biesiady. Celem tego biesiadowania było zachęcenie seniorów do rozmowy i znalezienia wspólnych tematów. Uczniowie pytali o ich młodość, sukcesy, życie rodzinne. Widać było, że wolontariusze, dobrze odnajdywali się w swoim zadaniu. Na koniec młodzi i seniorzy wzięli udział we wspólnym konkursie. Spotkał się on z wielkim zainteresowaniem, które zaowocowało ciekawie rozwijającą się rywalizacją. Zakończyła się ona sukcesem jednej grupy, a radością i dobrą zabawą wszystkich uczestników.

Rekrutacja

Nie zwlekaj! Zdobądź dobry zawód! 
REKRUTACJA

Kontakt

Zespół Szkół Morskich
ul. Sołtana 2
72-602 Świnoujście
tel. (91) 321-62-87
tel. kom. +48 530-701-224
fax.(91) 321-61-00
email: sekretariat@zsm.edu.pl


Internat
tel.kom.+48 531-82-36-19
tel.(91) 321-51-89
email: internat@zsm.edu.pl
internat.zsm.edu.pl
  • FB
  • Twitter
  • YouTube
  • BIP

Partnerzy

Computart.pl