Studniówkę rozpoczął tradycyjnie pierwszy taniec, czyli polonez. Później na parkiecie zagościły największe hity, a temperatura na sali rosła!

Polonez: Tańczymy Poloneza – foty Żródło: Głos Szczeciński, fot. Bartłomiej Wutke

Szalone tańce, długie pociągi przez całą salę, zwariowane zdjęcia i zabawa do białego rana. Tak przebiegał piątkowy wieczór w hotelu Amber Baltic.

Fot. Kamil Zwierzchowski

Utwory które porwały tegorocznych maturzystów na parkiet i efekty specjalne, przygotował Łukasz Gawle z Music Studio 82. Pan Łukasz obsługuje imprezy w największych hotelach oraz promach pływających do Szwecji. Jak mówi Pan Łukasz, tegorocznym hitem jest utwór zespołu Akcent – Przez Twe Oczy Zielone.

Tegorocznym maturzystom ze szkoły Morskiej, życzymy aby matura poszła równie dobrze, jak zabawa na studniówce!

Największe hity, rozgrzany do czerwoności parkiet, niesamowite tańce a przede wszystkim piękne kobiety i przystojni mężczyźni! Tak można opisać piątkową studniówkę uczniów Szkoły Morskiej w czterogwiazdkowym hotelu Amber Baltic w Międzyzdrojach, która bez wątpienia zawstydziła wszystkie inne studniówki szkół w Świnoujściu! Zobacz jak bawią się maturzyści i nauczyciele z Morskiej!

Salę czterogwiazdkowego hotelu Amber Baltic, w piątkowy wieczór rozświetliły stroboskopy i lasery, a wszystko to za sprawą niesamowitej studniówki, którą zorganizowali uczniowie szkoły Morskiej w Świnoujściu.

Źródło: www.iswinoujscie.pl