hello world!

Warto być wolontariuszem!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarzy 4 kwietnia br. uczniowie wolontariusze Zespołu Szkół Morskich przybyli do seniorów z Dziennego Domu Pobytu na Warszowie, aby wcielić się w rolę wybranego pisarza i przedstawić jego twórczość. Mogliśmy posłuchać dzieł Jana Kochanowskiego, Ignacego Krasickiego i Juliana Tuwima. Ponadto poznaliśmy kilka anegdot z życia Karola Wojtyły. Jeden z uczniów uraczył nas swoimi wierszami. Każde wystąpienie zostało nagrodzone gromkimi brawami.

Po części oficjalnej wzięliśmy udział w grze integracyjnej, w której przydatna okazała się wiedza z biologii, historii i nauk ścisłych. Zabawa była nad wyraz emocjonująca i sprawiła nam wiele radości. Pełni optymizmu i satysfakcji ze wspólnie spędzonego czasu pożegnaliśmy się z seniorami
i opiekunami, zapowiadając kolejne spotkanie na maj.

Ks. Grzegorz Medoń

Rekrutacja

Nie zwlekaj! Zdobądź dobry zawód! 
REKRUTACJA

Kontakt

Zespół Szkół Morskich
ul. Sołtana 2
72-602 Świnoujście
tel. (91) 321-62-87
tel. kom. +48 530-701-224
fax.(91) 321-61-00
email: sekretariat@zsm.edu.pl


Internat
tel.kom.+48 531-82-36-19
tel.(91) 321-51-89
email: internat@zsm.edu.pl
internat.zsm.edu.pl
  • FB
  • Twitter
  • YouTube
  • BIP

Partnerzy

Computart.pl