Serdecznie dziękujemy Wicemarszałkowi Sejmu RP Panu Joachimowi Brudzińskiemu -znakomitemu absolwentowi naszej szkoły za zaproszenie nas do Sejmu RP.

Pobyt w Warszawie i zwiedzanie Sejmu było dla nas dużym przeżyciem i zaszczytem.

Podziękowania kierujemy również do Pani Minister Anny Moskwy i Pana dr Janusza Karpa Dyrektora Departamentu Edukacji Morskiej Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej za zaproszenie nas do Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Dziękujemy Panu Naczelnikowi i Pracownikom Departamentu za oprowadzenie nas po gmachu ministerstwa i pokazanie najważniejszych gabinetów Ministrów.

Za zorganizowanie wyjazdu i komfortowe warunki podróży dziękujemy Panu Marcinowi Janikowskiemu z Biura Poselskiego Wicemarszałka w Szczecinie.

Pani Monice Pniewskiej z Sekretariatu Wicemarszałka oraz Pani Przewodnik dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalne przygotowanie zwiedzania oraz upominki.