hello world!

Wolontariusze szkoły morskiej

Uczniowie wolontariusze Zespołu Szkół Morskich 15 marca br. kolejny raz wzięli udział w akcji zorganizowanej przez Centrum Socjalne Caritas w Świnoujściu – Dzienny Dom Pobytu na Warszowie.
Tym razem wraz z pracownikami i podopiecznymi Dziennego Domu Pobytu tworzyliśmy kartki świąteczne, które zostaną wysłane do zakładu opiekuńczego dla osób chorych. Akcja ta sprzyjała przede wszystkim międzypokoleniowej integracji ­– uczniów Zespołu Szkół Morskich z seniorami z Dziennego Domu Pobytu. Rozmowy podczas wspólnie spędzonego czasu wzbogaciły nas o nowe doświadczenia i nauczyły szacunku dla drugiego człowieka. Nasi uczniowie spisali się na medal. Czekamy na kolejne spotkanie, które już niebawem się odbędzie.

Ks. Grzegorz Medoń

Rekrutacja

Nie zwlekaj! Zdobądź dobry zawód! 
REKRUTACJA

Kontakt

Zespół Szkół Morskich
ul. Sołtana 2
72-602 Świnoujście
tel. (91) 321-62-87
tel. kom. +48 530-701-224
fax.(91) 321-61-00
email: sekretariat@zsm.edu.pl


Internat
tel.kom.+48 531-82-36-19
tel.(91) 321-51-89
email: internat@zsm.edu.pl
internat.zsm.edu.pl
  • FB
  • Twitter
  • YouTube
  • BIP

Partnerzy

Computart.pl