hello world!

Wycieczka do Londynu

anglia-ulica-autobusy-londynWYCIECZKA MIĘDZYSZKOLNA - BRUKSELA- LONDYN

Marzec 2016 (17-24.03.16)

1-2 dzień  - ( ok godz. 21.00 ) wyjazd ze Świnoujścia do Brukseli. Zwiedzanie Parlamentu UE i Starego Rynku. Nocleg w Dunkerque/ Calais.  Rano przeprawa promowa z Francji do Dover (Wlk. Brytania) ok. godziny 10:00. Po drodze do Londynu zwiedzanie zamku w Dover i Canterbury (kolebki kościoła anglikańskiego). Przyjazd do Londynu na godzinę ok. 19.00. Spotkanie z rodzinami oraz zakwaterowanie. Obiadokolacja. Konwersacja. Nocleg.

3 dzień  -  Śniadanie. Zwiedzanie Londynu Gmach Parlamentu*, Big Ben, London Eye*, Buckinghan Palace, St, James’ Park, Whitehall. Wieczorem spotkanie z rodzinami, obiadokolacja, konwersacje. Nocleg.

4 dzień –  Śniadanie. Zwiedzanie Londynu:Tower Bridge, Tower of London*, Katedra Św. Pawła, City of London, Millenium Bridge, Tate Gallery. Wieczorem spotkanie z rodzinami, obiadokolacja, konwersacje. Nocleg.

5 dzień –  Śniadanie, zwiedzanie: National Gallery, Trafalgar Square, British Museum, Muzeum Historii Naturalnej i Science Muzeum, zakupy w Domu Towarowym Harrods’a, spacer po Hyde Parku. Wieczorem spotkanie z rodzinami, obiadokolacja, konwersacje. Nocleg.

6 dzień –  Śniadanie, zwiedzania ciąg dalszy. Windsor Castle*, miejsce zamieszkania Królowej Elżbiety II. Zwiedzanie Warner Bros Studio* (studio filmowe gdzie kręcono Harry Potter'a). Wieczorem spotkanie z rodzinami, obiadokolacja, konwersacje. Nocleg.

7- 8 dzień – Śniadanie, wykwaterowanie i zwiedzania ciąg dalszy (w tym dniu przemieszczamy się metrem). Zwiedzanie: British Parliament*,  Madame Tussaud’s*, Czas na wielkie zakupy i oczywiście zwiedzanie. Soho, Covent Garden, West End, shopping na Oxford Street. W tym dniu poruszamy się metrem!!!

Przeprawa promowa ok. Godziny 21:00. Jesteśmy w Świnoujściu ok. Godziny 15:00 następnego dnia.

Cena imprezy: 300 GBP + 35 Euro (nocleg w Calais lub Dunkierce)+ około 40 zł ubezpieczenie, transport – autokar (może być około 400 PLN od osoby, ale postaramy się załatwić sponsorowany przez Prezydenta miasta Świnoujście)

Wycieczka organizowana jest przez nauczycieli języka angielskiego i geografii p. Elżbietę Kowalczyk, p. Daniela Dudę przy współpracy z angielskim biurem GoWest London/ Open Doors UK..

Cena wycieczki zawiera: przeprawę promową (Calais-Dover-Calais), 5 nocy u rodzin angielskich, całodzienne wyżywienie. Nocleg we Francji. Wstępy zaznaczone * ujęte są w cenie wycieczki.

Zapisy u P. Elżbiety Kowalczyk.

Terminarz wpłat:

  • 100 GBP do 12 czerwca 2015 roku pierwsza wpłata a zarazem wpisowe;
  • 50 GBP do 15 września 2015
  • 50 GBP do 15 października 2015
  • 50 GBP do 15 listopada 2015
  • 50 GBP do 15 grudnia 2015
  • 35 EUR do 20 stycznia 2016
  • ubezpieczenie 20 luty 2016

Kontakt

Zespół Szkół Morskich
ul. Sołtana 2
72-602 Świnoujście
tel. (91) 321-62-87
tel. kom. +48 530-701-224
fax.(91) 321-61-00


Internat
tel.kom.+48 531-82-36-19
tel.(91) 321-51-89
internat.zsm.edu.pl
[cn-social-icon]

Partnerzy

Logo Rzeczpospolita PolskaLogo Pomorze ZachodnieLogo Fundusze EuropejskieLogo Unia Europejska70 lat Portu Szczcin-Świnoujście
Computart.pl
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status