hello world!

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

26 czerwca 2022

Na dzisiejszej uroczystości zakończenia roku gościliśmy Pana Dyrektora Departamentu Edukacji Ministerstwa Infrastruktury - Wojciecha Gąsowskiego, p. kapitana Marynarki Mikołaja Nowickiego, p.Ilonę Glaspan - Przewodniczącą Rady Rodziców oraz rodziców uczniów.

Odczytano list od Podsekretarza Stanu p. Grzegorza Witkowskiego:

Najwyższe wyniki w nauce uzyskali uczniowie:

Jung Amelia, Bochenek Oliwia, Szczepankowska Paulina, Szczuraszek Małgorzata, Skoromnyi Vladyslav, Burza Aurelia, Tarasenko Polina, Tomczyk Łukasz, Albatova Mariia, Pyżyński Bartosz, Śmigielska julia, Voloshko Olha, Bugała Wiktoria, Frączek Aneta, Sztylka Nikola, Ciecierska Dominika, Chebotov Nykyta, Bachryj Marcel, Przeor Natalia, Piotr Łukjaniec

Projekt CanSat - 3 miejsce w konkursie Europejskiej Agencji kosmicznej Cansat in Europe 2022- uczniowie: Martyna Wiśniewska, Piotr Łukjaniec, Patryk Markiewicz, Oskar Kortas pod opieką p.Daniela Siwca.

Wyróżnienia/podziękowania dla nauczycieli:

Daniel Siwiec (projekt CanSat), Anna Sondel (konkurs plastyczny), Alina Tkaczonek (Narodowe czytanie, Szkoła do hymnu, Młodzieżowe czytanie), Anna Raszewska (konkurs PIP), Monika Walkowiak (Bohateron-włącz historię, Katyń-serce pęka), Anna Sidorkiewicz (polsko-niemiecka wymiana młodzieży)

Galeria zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/6PT8bSVDowhLhEEF8

Decyzją Ministra Infrastruktury p. Natalia Specjalska została pośmiertnie odznaczona odznaką honorową "Zasłużony Pracownik Morza".

Kontakt

Zespół Szkół Morskich
ul. Sołtana 2
72-602 Świnoujście
tel. (91) 321-62-87
tel. kom. +48 530-701-224
fax.(91) 321-61-00


Internat
tel.kom.+48 531-82-36-19
tel.(91) 321-51-89
internat.zsm.edu.pl
[cn-social-icon]

Partnerzy

Logo Rzeczpospolita PolskaLogo Unia EuropejskaLogo Fundusze EuropejskieLogo Pomorze ZachodnieNarodowy program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
Computart.pl