Zarząd Portów pomógł zmodernizować pracownię przyszłym nawigatorom

Zarząd Morskich Portów Szczecin - Świnoujście od czterech lat wspiera finansowa naszą placówkę – podkreśla Marzena Gańcza, dyrektor Zespołu Szkół Morskich, im Eugeniusza Kwiatkowskiego w Świnoujściu. – Dzięki tej pomocy sukcesywnie rozbudowujemy i unowocześniamy naszą bazę dydaktyczno-warsztatową, wyposażając szkołę w pomoce dydaktyczne, nowe stanowiska ćwiczeniowe itd. Możemy tym samym nieustannie podnosić poziom kształcenia naszych uczniów.

[cn-social-icon]

Logo Rzeczpospolita PolskaLogo Pomorze ZachodnieLogo Fundusze EuropejskieLogo Unia Europejska70 lat Portu Szczcin-Świnoujście