hello world!

Zarząd Portów pomógł zmodernizować pracownię przyszłym nawigatorom

Zarząd Morskich Portów Szczecin - Świnoujście od czterech lat wspiera finansowa naszą placówkę – podkreśla Marzena Gańcza, dyrektor Zespołu Szkół Morskich, im Eugeniusza Kwiatkowskiego w Świnoujściu. – Dzięki tej pomocy sukcesywnie rozbudowujemy i unowocześniamy naszą bazę dydaktyczno-warsztatową, wyposażając szkołę w pomoce dydaktyczne, nowe stanowiska ćwiczeniowe itd. Możemy tym samym nieustannie podnosić poziom kształcenia naszych uczniów.

czytaj dalej:

https://www.polska-morska.pl/index.php/pl/swinoujscie-zarzad-portow-pomogl-zmodernizowac-pracownie-przyszlym-nawigatorom

Kontakt

Zespół Szkół Morskich
ul. Sołtana 2
72-602 Świnoujście
tel. (91) 321-62-87
tel. kom. +48 530-701-224
fax.(91) 321-61-00


Internat
tel.kom.+48 531-82-36-19
tel.(91) 321-51-89
internat.zsm.edu.pl
[cn-social-icon]

Partnerzy

Logo Rzeczpospolita PolskaLogo Pomorze ZachodnieLogo Fundusze EuropejskieLogo Unia Europejska70 lat Portu Szczcin-Świnoujście
Computart.pl
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status